Wii Remote USB adaptör YENİ ÜRÜN

Neden özel adaptör kullanmalıyım?

  1. Akıllı tahta uygulamalarında Wii remote cihazının pil ile çalıştırılması maliyet arttırıcı bir etken olarak karşımıza çıkmıştır.
  2. İhtiyaç olan besleme voltajını verebilmek için devamlı sabit voltaj sağlayabilen bir adaptör edinmeniz gerekmektedir. Voltaj dalgalanmasını engelleyemediğiniz durumlarda wii remote cihazının besleme giriş katında tamiri mümkün olmayan arızalar olacaktır.
  3. Cihaza en fazla 2 pilin sağlayabileceği bir voltaj değeri vermelisiniz.

Bizim bu ürünü sunmaktaki amacımız, Wii remote cihazı çalışırken gerekli olan besleme voltajını, bilgisayarınızın USB çıkışından alarak istenilen voltaj değerine sabitleyerek ve voltaj sebebiyle oluşacak arızaları engellemektir.

Teslim Şekilleri;

Wii remote siparişiniz sırasında belirtmeniz durumunda USB besleme ara birimini wii remote cihazı içine montajlayarak, 30 TL satış fiyatı ile;

İçerik;

1.  Wii remote'un montajında kullanılacak kablo uçlarının hazırlanması,

2.  Besleme ara birimi

3.  USB uçlu kablo 

Yada kablo uçları işaretlenmiş ve kutulanmış şekilde 15 TL satış fiyatı ile ayrıca teslim edebiliriz.

Wii remote cihazınızı montajlayacağınız konum ile bilgisayarınızın bulunduğu konum arasında baglantı için kullanacağınız USB ara kablolarının adet satış fiyatı liste olarak verilmiştir. Kabloların her iki uçu soketlidir ve birbirine eklenerek istediğiniz uzunlukta kablo elde edebilirsiniz.

10 metre 20 TL

7 metre 14 TL

5 metre 10 TL

3 metre 6 TL

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !